Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Anioł trzeciego świata

Aniol trzeciego swiataAnioł trzeciego świata to początek konfliktu między niebem ziemią i  piekłem. Pan piekieł chce mieć kogoś kto załatwi za niego ciemne sprawy. Ludzie są dla niego tylko popychadłami, więc udaje mu się znaleźć jednego chętnego do wykonania swoich zamiarów.

Młody mężczyzna 24-letni Drake Bolton, nowojorski taksówkarz, robi wszystko, by uratować swoją ukochaną Jane. Uległa ona w tragicznym wypadku samochodowym, oczywiście na jego oczach. Kiedy zatem na jego drodze, a ściślej rzecz biorąc – w jego taksówce – pojawia się Szatan, Drake nie waha się ani chwili przed podpisaniem cyrografu. Szatan daje mu wybór: pracujesz dla mnie, albo twoja ukochana postanie martwa. Szlachetny młody człowiek zrobiłby przecież wszystko, żeby miłość jego życia nie umarła i godzi się oddać duszę diabłu.

 Jane przeżyje, ale on sam trafi do Piekła, gdzie czeka na niego wyjątkowo trudne zadanie. Musi odnaleźć nieposłusznych demonów, które wydostały się na ziemię, przywłaszczając sobie podczas ucieczki cztery ludzkie dusze. Mężczyzna Drake wyrusza walczy z demonami i wyrusza w ślad za nimi, pragnąc przy okazji spotkać się ze swoją ukochaną. Rozpoczyna się afera o iście biblijnych proporcjach, w którą zamieszani są i ci dobrzy, i ci źli, i czyściec, i Śmierć we własnej osobie, i wszystko. Pojawia się również Głos Pana. Wtedy nawet nie podejrzewa, że już wkrótce jego poczynania staną się przyczyną niebezpiecznego konfliktu między Piekłem, Niebem i Ziemią…

Zły

 

Nowość 2020 – Autor:  Sylwester Wysocki – Anioł trzeciego świata – Fantastyka

 

 

Kup teraz3

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*