Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Antologia

Antologia

Antologia – Halloween po polsku, zbiór opowiadań grozy.

31.10 Halloween po polsku

Eksperymentalny zbiór opowiadań grozy. Ponad 20 polskich autorów, ponad 30 niesamowitych opowiadań. Daj się porwać wyjątkowej atmosferze wieczoru Halloween!… „Halloween po polsku” to znakomita pozycja dla każdego fana horroru.

31.10 Wioska przeklętych, Halloween po polsku II

Kolejna odsłona bestsellerowej antologii grozy „31.10 Halloween po polsku”. Daj się porwać magii wieczoru Halloween! Oto więc ponad 20 różnych spojrzeń na to samo miejsce w wykonaniu profesjonalnych pisarzy, self-publisherów i debiutantów. Zbiorek otwiera „Z nieba zstąpienie” jest to opowiadanie wprowadzenie do historii wsi, która zaczyna się od zmodyfikowanego „prawa niespodzianki”.

31.10 Księga Cieni, Halloween po polsku III

To już po raz trzeci spotykamy się z Wami w cyklu 31.10 Halloween po polsku. Tym razem chcemy Was zapytać, czy wierzycie w magię, zaklęcia, czarownice i tajemne księgi? Zastanówcie się dobrze nad odpowiedzią, zanim przystąpicie do lektury. Czeka Was bowiem nie lada wyzwanie. Zanim jednak zaczaiło się ono na Was, najpierw dopadło dwudziestu sześciu autorów, którzy przyczynili się do powstania…

horror

 

Nowość: 2011, Autor: Antologia – Halloween po polsku – Horror (3 tomy)

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*