Dieta Proteinowa

KSIĄŻKI Zdrowie

Dieta proteinowazdrowie“Dieta proteinowa” to kompendium wiedzy zestawiające najważniejsze informacje ze wszystkich dostępnych na rynku publikacji na ten temat. Wraz z doświadczeniem dziesiątek ludzi, którzy poznali odchudzającą moc protein. Szczęśliwi nabywcy tej pozycji przekonają się, że wcale nie potrzeba wieczności na poszukiwanie i zgłębianie założeń „diety bez wyrzeczeń”. Czy też góry pieniędzy na wsparcie ze strony dietetyka…

Zdawać by się mogło, że prawa odchudzania są jak prawa fizyki – z góry ustalone i niepodważalne. Nawet dziecko wie, że aby zrzucić zbędne kilogramy, trzeba przestać jeść. A jednak robiąca ostatnio furorę dieta proteinowa rozpętała prawdziwą rewolucję w świecie „dietetycznej nauki” – udowadniając, że najlepsze efekty uzyskuje się… właśnie jedząc!

„Dieta proteinowa” Poli Majkowskiej to bogate kompendium wiedzy, zestawiające najważniejsze informacje ze wszystkich dostępnych na rynku publikacji na ten temat, wraz z doświadczeniem dziesiątek ludzi, którzy poznali odchudzającą moc protein. Bez tracenia czasu i pieniędzy dowiesz się z niej, jak skutecznie przejść przez wszystkie 4 fazy diety proteinowej, a w tym:

  •     jak formować cele oraz manifest
  •     jak tworzyć plany jedzenia, jak konstruować posiłki
  •     poznasz zapomnianą sztukę efektywnych zakupów
  •     poznasz techniki unikania pokus
  •     proste i skuteczne katalizatory odchudzania
  •     odkryjesz, w jaki sposób dorównać wizerunkowi siebie, jaki masz w głowie

zdrowie   Nowość: 2011, Autor: Pola Majkowska – Dieta Proteinowa – Dieta

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *