Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Dieta Proteinowa

Dieta Proteinowa

Dieta Proteinowa„Dieta proteinowa” to kompendium wiedzy zestawiające najważniejsze informacje ze wszystkich dostępnych na rynku publikacji na ten temat, wraz z doświadczeniem dziesiątek ludzi, którzy poznali odchudzającą moc protein. Szczęśliwi nabywcy tej pozycji przekonają się, że wcale nie potrzeba wieczności na poszukiwanie i zgłębianie założeń „diety bez wyrzeczeń”. Nawet góry pieniędzy na wsparcie ze strony dietetyka…

Zdawać by się mogło, że prawa odchudzania są jak prawa fizyki – z góry ustalone i niepodważalne. Nawet dziecko wie, że aby zrzucić zbędne kilogramy, trzeba przestać jeść. A jednak robiąca ostatnio furorę dieta proteinowa rozpętała prawdziwą rewolucję w świecie „dietetycznej nauki” – udowadniając, że najlepsze efekty uzyskuje się… właśnie jedząc!

„Dieta proteinowa” Poli Majkowskiej to bogate kompendium praktycznej wiedzy. Poradnik zawiera zestawienie najważniejszych informacje ze wszystkich dostępnych na rynku publikacjach na ten temat. Wraz z doświadczeniem dziesiątek ludzi, którzy poznali odchudzającą moc protein. Bez tracenia czasu i pieniędzy dowiesz się z niej, jak skutecznie przejść przez wszystkie 4 fazy diety proteinowej, a w tym:

  • jak formować cele oraz manifest
  • jak tworzyć plany jedzenia, jak konstruować posiłki
  • poznasz zapomnianą sztukę efektywnych zakupów
  • poznasz techniki unikania pokus
  • sprawdź proste i skuteczne katalizatory odchudzania
  • odkryjesz, w jaki sposób dorównać wizerunkowi siebie, jaki masz w głowie

Dieta1

 

Nowość: 2011, Autor: Pola Majkowska – Dieta Proteinowa – Dieta

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*