Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Dieta surowa

Dieta surowa która jest smaczna

Dieta surowa „Dieta surowa” przedstawiają sposób, dzięki któremu możesz płynnie przejść z dotychczasowej diety na naprawdę zdrowe odżywianie się oparte na owocach i warzywach. Większość tradycyjnych potraw, jakie jemy na co dzień ma się nijak do zdrowego odżywiania? Niewłaściwe odżywianie przyczynia się nie tylko do naszego złego samopoczucia, ale może również prowadzić do poważnych schorzeń. Oto sposób, dzięki któremu możesz płynnie przejść z dotychczasowej diety na naprawdę zdrowe odżywianie się oparte na owocach i warzywach. W książce znajdziesz też opisy wielu owoców i jarzyn.

Jak dieta wpływa na zdrowie i samopoczucie? Warto przyjrzeć się temu, co jemy. Wbrew pozorom, to bardzo ważne, czy będziemy mieli świetne samopoczucie i unikniemy chorób wynikających ze złego odżywiania i prowadzenia niezdrowego trybu życia, czy też zaniedbamy te sprawy i zapłacimy za to zdrowiem.

Oto czego konkretnie możesz dowiedzieć się z tej publikacji:

  • Czym jest zakwaszenie organizmu i jak je neutralizować.
  • Czego lepiej nie jeść i nie pić.
  • Które witaminy za co odpowiadają.
  • Omówienie najpopularniejszych owoców.
  • Omówienie warzyw i soków warzywnych.
  • Wiele przydatnych informacji o orzechach.

Poradnik „Dieta surowa, która jest… smaczna!” dostarcza potrzebnych informacji, które pomogą Ci lepiej się odżywiać i zdrowiej żyć. Możesz posiąść tę wiedzę już teraz, możesz zainteresować się tym za kilka lat, gdy problemy zdrowotne zwrócą Twoją uwagę na istotność właściwej diety. Wybór należy do Ciebie…

dieta2

 

Nowość: 2008, Autor: Sergey Karpov – Dieta surowa która jest smaczna – Dieta

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*