Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Jak Cię Zabić Kochanie

Jak cię zabić kochanie„Jak cię zabić kochanie” Kasia i Dariusz Donkowie to małżeństwo, które mieszka w stolicy naszego kraju, czyli w Warszawie. Mają kilkuletnim staż małżeński, ale ich miłość niestety powoli się rozpada. Oboje czują, że uczucie, które do siebie czuli już się wypaliło. Gdy bogobojna i bogata krewna Kasi postanawia zapisać swój majątek małżeństwu Donków, wydaje się, że wszystko idzie ku lepszemu.

Dzięki babci Kasi – Klementynie zostają uwikłani w szereg wydarzeń, a przede wszystkim oboje muszą ratować swoje życie. Chcą też odziedziczyć wielki majątek, który zostawiła im Klementyna. Aby dostać majątek muszą wypełnić jeden z dwóch postawionych im warunków. Mają niewiele czasu na wypełnienie warunków testamentu.

Trzydziestoletnia Kasia ma szansę odziedziczyć ogromny spadek. Jest tylko jeden warunek musi wysłać na tamten świat niekochanego przez siebie męża. Jak się jednak okaże, nie dość, że jest to piekielnie trudne zadanie to nie wiadomo jak się za to zabrać. Kasia knuje intrygę i postanowić zamordować własnego męża, dzięki czemu wypełni jeden z warunków. Wydaje się to proste, ale Kasia nigdy nikogo nie zabiła. Jednak nic nie staje się takie proste.

Czas nieubłaganie zaczyna szybko płynąć i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że także inne osoby są zainteresowane przejęciem spadku i majątku. Kasia nie zauważa, że również on stała się przedmiotem polowania. Sama szybko zamieni się z myśliwego w ściganą zwierzynę. Tak oto ,,myśliwy” staje się ,,ofiarą” w tym polowaniu na spadek. Rozpoczyna się komedia omyłek, w której każdy może przez przypadek stać się i ofiarą, i mordercą…

kryminał

 

Nowość: 2016  Autor: Alek Rogoziński

Jak Cię Zabić Kochanie – Opis

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*