Jedyne dziecko

KSIĄŻKI Sensacje

Jedyne Dziecko„Jedyne dziecko” to thriller psychologiczny pełen zakrętów i tajemnic. Obowiązkowa lektura dla wielbicieli thrillerów psychologicznych.

W jednej chwili doskonałe życie Kat Cavanaugh rozpada się w drobiazgi. Mignięcie żółtej sukienki jej córki. Jej jasne włosy opadające na jej ukochaną twarz. Szloch dobywający się z głębi złamanego serca matki…

Kat doświadcza najgorszego koszmaru każdego rodzica, gdy ciało jej jedynego dziecka, nastoletniej Grace zostaje znalezione bez życia w zarośniętym, opuszczonym kamieniołomie. Jednak w tę makabryczną wersję nie wierzy jej matka, Kat Cavanaugh, która wie, że jej jedyne dziecko nie byłoby zdolne do takiego czynu. Matka przypuszcza, że śmierć ukochanej córki może wiązać się z jej przeszłością.

Zrozpaczona matka została doprowadzona do granic rozpaczy, do ostateczności. Teraz, gdy nie ma już nic do stracenia, może być zdolna do wszystkiego. Rozpaczliwie usiłując dowiedzieć się, co tak naprawdę się stało, Kat przestaje ufać nawet najbliższym osobom. Stopniowo odkrywa elementy przerażającej układanki, przez co zaczyna jej grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy zdąży poznać ostatni, wstrząsający sekret swojej córki? Nawet jeśli prawda jest niewyobrażalna…

Tragiczna śmierć nastolatki, traumy przeszłości i socjopatyczna główna bohaterka. Matka, która pragnie zemsty – to idealny przepis na doskonały thriller psychologiczny, zrealizowany perfekcyjnie. Ten wciągający, emocjonujący thriller psychologiczny napisany przez autorkę sprzedanej w milionach egzemplarzy książki Milczące dziecko nie pozwoli ci odłożyć tej lektury aż do późnej nocy.

thriller   Nowość: 2019, Autor: Sarah A. Denzil

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *