Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Jesteś moim teraz

Jesteś moim terazJesteś moim teraz . Dane James był moim sąsiadem. Silny i sumienny, stanowił dla mnie zakazany owoc. Ale zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Choć pragnęliśmy być razem, nie mogliśmy poddać się uczuciu. Kochaliśmy się przez większość życia, ale los miał dla nas inne plany. Wiedział, że się zakochamy, wiedział, że się rozstaniemy. Wpadliśmy w powtarzający się cykl, który był niczym przekleństwo powracającego koszmaru lub nadzieja na znajomy, dobry sen.

Akcja toczy się na dwóch płaszczyznach czasowych – kiedyś, a więc wtedy, gdy poznajemy dwunastoletnią Brinkley; i dziś, gdy nasza dorosła już (bo 32. letnia) Brinkley, która po piętnastu latach wraca do miasteczka, w którym się wychowywała z ciężko chorą córką. Decyzja o powrocie nie należała do łatwych, jednak ze względu na swoją czternastoletnią córkę musiała to zrobić. Zdawała sobie sprawę, że powrót do przeszłości i spotkanie z matką, z którą nigdy nie miała dobrych stosunków nie będzie bezbolesne, ale nie podejrzewała, że najbardziej odczuje spotkanie z mężczyzną, który przed laty nadał sens jej życiu. Ich przyjaźń i miłość były zakazanym owocem, ale dzięki nim dziewczyna wiedziała, że żyje i tylko przy nim czuła się szczęśliwa.

Niestety oboje musieli ukrywać swoją znajomość, bo przecież panna z dobrego domu nie mogła spotykać się z synem zwyczajnego robotnika. Niestety, gdy sekrety dziewczyny wyszły na jaw, musiała opuścić dom, nie mogąc nawet pożegnać się w ukochanych. Czy teraz po latach mają szansę naprawić to, co zniszczyli inni? Czy tajemnica, którą skrywa Brinkley przekreśli na nowo odbudowane zaufanie?

„Jesteś moim teraz” to nie tylko romans i epopeja o wielkiej miłości, ale i lekcja dawania drugich szans. To opowieść o radzeniu sobie z przeciwnościami losu i o tym, jak wielka potrafi być miłość rodzica do dziecka.

romanse

 

Nowość 2019 – Autor:  M. Leighton – Jesteś moim teraz – Romans

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*