Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Kiedyś ci wybaczę

Kiedyś Ci Wybaczę

Kiedyś ci wybaczęKiedyś Ci Wybaczę – Michael Neubiner opuścił dom w Łanach jako młody chłopiec, chcąc znaleźć szczęście w mieście. Zdobywa tytuł mistrza cechu piekarzy, bierze za żonę córkę znanego potentata, wiedzie na pozór szczęśliwe życie w Kołomyi, jednak w sercu wciąż czuje niepokój. Czy tajemnice, które skrywa wyjdą kiedyś na jaw? Kim jest i dlaczego przez lata nie ma kontaktu z rodziną? Bohaterowie próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości i znaleźć odpowiedź na pytanie kim są. Mieszanka narodowości we Lwowie, walki o władzę i ruchy niepodległościowe sprawiają, że ktoś kto jednego dnia piastuje najwyższe urzędy, kolejnego ukrywa się, by nie paść ofiarą niezadowolonej z tego faktu społeczności. Najgorsze jednak są wyrzuty sumienia, które stawiają pytanie już nie tylko o narodowość, ale przede wszystkim o człowieczeństwo.

Codzienne życie, narodziny i śmierć w radościach i smutkach, a także próby odnalezienia własnej tożsamości, o którą niełatwo w społeczeństwie wielonarodowościowym, na terenach, gdzie kilka mocarstw ściera się o władzę. To opowieść o lokalnych obyczajach, budowaniu z niczego, problemach zwykłych, a zarazem wyjątkowych ludzi. Wreszcie to opowieść o uczuciach, relacjach międzyludzkich i wstydliwych tajemnicach

„Kiedyś Ci wybaczę” to historia, która pokazuje jak destrukcyjny wpływ na nasze życie może mieć ukrywanie prawdy i wyrzuty sumienia. Opowieść o przyjaźni wystawionej na ciężką próbę, z której być może nikt nie jest w stanie wyjść zwycięsko. Ktoś będzie cierpiał, a ktoś będzie zmuszony zmierzyć się z wątpliwościami dotyczącymi własnego człowieczeństwa. Opisany z rozmachem kalejdoskop ludzkich losów, zmagania się z rzeczywistością, której nie ułatwia niestabilna sytuacja w kraju. To wreszcie historia, która podkreśla wagę rodzinnych relacji oraz świadomości, że można liczyć na drugiego człowieka. Wydaje się, że pech opuścił czasowo Neubinerów. Ale czy aby na pewno…?

romanse

 

Nowość 2020 – Autor:  Ewa Bauer – Kiedyś Ci Wybaczę – Romanse / E-Book

 

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*