Mam na ciebie oko

KSIĄŻKI Sensacje

Mam na ciebie oko„Mam na ciebie oko” nowa książka, sensacja thriller Mary Higgins Clark. Osiemnastoletnia Kerry Dowling zostaje znaleziona martwa w basenie przy domu. Pod nieobecność rodziców zorganizowała imprezę, która się dla niej skończyła tragicznie. Jej zrozpaczona rodzina musi stawić czoło przerażającemu przypuszczeniu, że mogła zostać zamordowana przez kogoś, kogo kochała. Policja podejrzewa wszystkich obecnych znajomych zmarłej będących na tej imprezie.

Pierwszym zatrzymanym jest chłopak Kerry, z którym pokłóciła się podczas imprezy zorganizowanej pod nieobecność rodziców. Podejrzenie pada też na sąsiada Dowlingów, który jest opóźnionym w rozwoju dwudziestolatkiem. Chłopak ten widzi całe zdarzenie, lecz nie do końca potrafi powiedzieć co się stało. Czy brak zaproszenia na imprezę wystarczył, by Jamie przestał nad sobą panować? I czy mokre ubranie znalezione przez matkę w jego pokoju może stanowić dowód winy?

Jest szansa, że rozwiązać zagadkę pomorze siostra zmarłej Aline. Pracująca jako pedagog szkolny w miejscowym liceum, gdzie uczęszczała Kerry i stara się odkryć prawdę. Współpracując z detektywem prowadzącym sprawę, zdobywa pomocne dla śledztwa informacje. Jednak im głębiej zaczyna drążyć, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo. Do kogo doprowadzą ją ślady ? i czy nie będzie to dla niej niebezpieczne ?

„Mam na ciebie oko” to najnowsza powieść Królowej Suspensu. To powieść z gatunku kryminał, sensacja. Dobra fabuła, ciekawy styl i język. Intrygująca zagadka, której rozwiązanie ma nieoczekiwane rozstrzygnięcie całej sprawy. Powieść wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do końca. Zakończenie jest bardzo zaskakujące i rozstrzyga się dziwnym finałem.

Jasno widać, jak łatwo osądzamy innych, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, aby uchronić tych których kochamy i jak krzywdzące mogą stać się podejrzenia. Powieść czyta się dobrze, lekko, szybko i z wielką chęcią poznania prawdy. To idealna pozycja na długi wieczór. 

thriller Nowość: 12-03-2020, Autor: Mary Higgins Clark

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *