Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Miłość

Miłość to wszystko co jest

Miłość „Miłość to wszystko co jest” Opowieść miłosna dwojga ludzi. Główny bohater Łukasz to czterdziestoletnim dziennikarzem zajmującym się muzyką i filmem. Czterdziestokilkuletni dziennikarz – niby zamknięty w sobie i swoim świecie, niby odludek, a zaliczył już kobietę z którą miał dziecko; drugą, która została jego żoną i zasadza się na trzecią, która jest ponoć miłością jego życia.

Ona, Sonia, jest dwudziestopięcioletnią absolwentką prawa. Jest córką jego najbliższych znajomych. On razem z żoną Agatą mieszkają tuż obok jej rodziców. Ona jest młoda, na początku swojej drogi, cały czas niezdecydowana jak jej życie ma wyglądać. On dojrzały, dryfujący przez życie, ani nieszczęśliwy, ani specjalnie szczęśliwy, pozbawiony złudzeń, nieliczący specjalnie na wiele.

Wpadają na siebie przypadkiem na koncercie rockowym. Z czasem poznają się lepiej, nawiązuje się między nimi nić porozumienia. To jest przyjaźń, tak to czują, tak chcą to widzieć. Po kilku spotkaniach rozkwita między nimi tak głębokie uczucie, że są „jak idealnie dopasowane puzzle, które wreszcie odnalazły swoją brakującą część”.

Gdy uczucie zaczyna wymykać się im spod kontroli i przeradzać się w coś więcej, muszą zdecydować. Czy odejść, każde w swoją stronę i nie niszczyć tego, co dotąd udało się im zbudować, czy walczyć o miłość.

Miłość jest do szczęścia niezbędna. Miłość to wszystko, co jest. Kiedy jej nie ma po prostu dryfujesz przez życie. Można się do tego przyzwyczaić.

romanse

 

Nowość 2020 – Autor:  Tomasz Kieres

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*