Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Miłość w chmurach

Miłość w chmurachMiłość w chmurach – Czy można podczas lotu samolotem spotykacie miłość swojego życia. I jeszcze, że nie był to przypadek, bo o odpowiedni przydział miejsc zatroszczył się personel pokładowy.

Cora Hendricks dochodzi do siebie po nieudanym związku i wątpi w to, że kiedykolwiek znajdzie miłość. Aby urozmaicić sobie czas w pracy w liniach lotniczych Air Lingus, zaczyna swatać samotnych pasażerów. Przydziela miejsca pasażerom, którzy jej zdaniem do siebie pasują.

Bazując jedynie na swojej intuicji i informacjach z Internetu, Cora zamienia rząd numer dwadzieścia siedem w samolocie w swoje laboratorium miłości. Cora ślęczy nad listami pasażerów i dobiera ich parami. Każdy z pasażerów ma swoją historię, którą należy dopasować. Niczego nieświadomi ludzie zajmują miejsca obok swojej wymarzonej – albo i nie – drugiej połówki. Czy Cora także znajdzie szczęście, czy los się do niej uśmiechnie…

Cora i jej miłosna przeszłość, przeżywa niespodziewany powrót „byłego” i zastanawia się, czy aranżując szczęśliwe przypadki w rzędzie numer 27 nie zapomina o sobie? Okazuje się, że jeśli pasażerem samolotu jest Amor, to każdy bez wyjątku może znaleźć się pod jego wpływem. Pozostajemy w poczuciu, że schematowi komedii romantycznej.

romanse

 

Nowość 2018 – Autor:  Eithne Shortall – Miłość w chmurach – Romanse

 

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*