Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Miłość w kasztanie zaklęta

Miłość w kasztanie zaklęta„Miłość W Kasztanie Zaklęta” to piękna powieść o miłości, która musi przetrwać mimo przeciwności losu. O trudnych decyzjach, ludzkich słabościach i umiłowaniu życia. O dostrzeganiu spraw niedostrzegalnych. Bohaterka Marta, samotna trzydziestoparoletnia nauczycielka, ma przyjaciół, plany i marzenia, ale nie ma nikogo bliskiego, z kim mogłaby się nimi dzielić. Przedwczesna śmierć rodziców, a potem odejście ukochanej babci pozostawiły w niej głęboki ślad oraz poczucie ulotności i kruchości ludzkiego życia. Marta wie jednak, że wszystko ma swój czas, i dlatego czeka na księcia z bajki.

Marta codziennie wraca do domu przez piękny park. Pewnego dnia na jednej z ławek dostrzega mężczyznę, który według niej jest mężczyzną z jej marzeń, księciem z bajki. Od tamtego momentu kobieta codziennie odwiedza park i obserwuje smutnego, zamyślonego mężczyznę. Wypadek małej dziewczynki rozpoczyna znajomość Marty i Piotra. Kobieta pragnie otoczyć go swoją miłością, która przez tyle lat gromadziła się w jej sercu, teraz gotowym na prawdziwą miłość, jednak gorące uczucie Marty spotyka się z bolesnym odrzuceniem przez Piotra, który kocha kogoś, kto od roku leży głęboko pod ziemią okryty granitem i obsypywany czerwonymi różami.

Kim jest jednak tajemnicza kobieta, która zaklęła w kasztanie swą miłość do Piotra i do małego Miłosza? Czy ich losy, w zadziwiający sposób wplecione w życie Marty, się połączą? Czy Marta wygra walkę z nieżyjącą ukochaną Piotra? Marta jest gotowa na przyjęcie wszystkiego, co przyniesie jej przyszłość? Czy jej miłość zostanie w końcu odwzajemniona?

romanse

 

Nowość 2020 – Autor:  Monika A. Oleksa

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*