Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Nieostrożna Miłość

Nieostrożna Miłość

Nieostrożna miłość„Nieostrożna Miłość” – Robinson Peter autor kryminału. Już na początku książki dowiadujemy się o jednym morderstwie. W porzuconym samochodzie na wiejskiej drodze zostaje znalezione ciało studentki. Na pierwszy rzut oka sprawa wygląda na samobójstwo, ale ofiara nie miała nawet prawa jazdy. Ciało denatki prawdopodobnie zostało skądś przeniesione i podrzucone. Komu mogło zależeć na tym, by dziewczynę znaleziono akurat tam w aucie? Snują się pytania kiedy – i dlaczego – naprawdę zmarła?

Równocześnie do inspektora Banksa dociera informacja o kolejnym trupie. W parowie na dzikich wrzosowiskach leży martwy mężczyzna w drogim garniturze i pozbawiony jakiegokolwiek dowodu tożsamości. Czy po prostu potknął się i spadł? Ale co robił sam na wrzosowiskach, daleko od cywilizacji? To wygląda na wyrafinowane morderstwo.

Czy te dwa zgony są ze sobą połączone. Może to przypadkowa zbieżność czasu zdarzeń? Czy były to samobójstwa? Może jednak ktoś brał udział w pozbawieniu tej dwójki życia? Oba te zgony wyglądają bardzo tajemniczo i początkowe śledztwo utyka w martwym punkcie. Wątpliwości się mnożą, a obydwie sprawy zdają się nie mieć rozwiązania i końca. Wszystko jednak do pewnego czasu. Pewna cenna informacja wywraca wszelkie ustalenia do góry nogami. Zespół inspektora Banksa otrzymuje mrożącą krew w żyłach wiadomość. Dowiadują się, że powrócił dawny wróg…

kryminał

 

Nowość: 2020  Autor: Robinson Peter

Nieostrożna Miłość wydanie Audiobook

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*