Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Nikomu nie ufaj

Nikomu nie ufajNikomu nie ufaj – Marek, młody i obiecujący funkcjonariusz ABW, który generalnie zajmuje się pracą biurową, otrzymuje z pozoru rutynowe zadanie. Jego analizy i wnioski nie wszystkim się podobają. Pewnego dnia zostaje oddelegowany do pracy operacyjnej – nie bardzo wie, czy traktować to jako karę czy nagrodę. Zostaje dołączony do ekipy wyjaśniającej malwersacje gruntami, w którą zamieszane są wysoko postawione osoby.

Wyjeżdża z ekipą na akcję, poznaje nowych ludzi. Wykonuje rutynowe działania i wpada na trop afery, którą sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo. W jednej chwili z myśliwego zmienia się w zwierzynę. Udaje się uciec tylko Markowi i jego koleżance, dwaj pozostali giną. Zapolują na niego przestępcy i zdrajcy, których łączą nie tylko ciemne interesy, ale również i pewne tajemnicze wydarzenia grudniowej nocy sprzed piętnastu lat.

Marek z przerażeniem uświadamia sobie, że może liczyć tylko na siebie, a klucz do nierozwikłanej zagadki spoczywa w jego rękach. Wie o tym jednak ktoś jeszcze… Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem.

Od plaż Bałtyku, poprzez Warszawę, aż po mazurskie bezdroża toczy się brutalna gra, której stawką jest ludzkie życie. W tym gronie nie ma przyjaciół, każdy może okazać się wrogiem. W świecie skorumpowanych polityków, bezlitosnych funkcjonariuszy służb specjalnych i ludzi mafii narkotykowej obowiązuje tylko jedna zasada: nikomu nie ufać.

Czasem bywają takie tajemnice, które nie powinny zostać nigdy odkryte. Nigdy… „Nie ufaj nikomu” to powieść, która przykuwa do fotela. Bardzo dynamiczna, bardzo realna i bardzo niebezpieczna. Wielkie tajemnicze i oczywiste przekręty, które się wokół dzieją.

kryminał

 

Nowość: 2016  Autor: Wojciech Wójcik Nikomu nie ufaj – Kryminał

 

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*