Okrucieństwo

KSIĄŻKI Sensacje

Okrucieństwo„Okrucieństwo” Gwen Bloom mieszka tylko z ojcem, pracującym w Biurze Bezpieczeństwa Dyplomatycznego. Często podróżuje z nim po świecie, dzięki czemu mówi pięcioma językami i potrafi przetrwać z najbardziej niezbędnym bagażem. Poza tym jest niezłą gimnastyczką i uczy się w nowojorskiej szkole dla dzieci bogaczy i dyplomatów.

Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy ojciec znika bez śladu podczas misji w Europie. A córka dowiaduje się, że był agentem CIA. Oficjalne poszukiwania kończą się fiaskiem. Dziewczyna nie przyjmuje tego do wiadomości i postanawia, że sama odnajdzie ojca. . Nastolatka postanawia podjąć własną misję poszukiwawczą, a ta wcale nie jest prosta.

Zmienia tożsamość i rozpoczyna własną krucjatę. Staje się twardą młodą kobietą, wymierzającą sprawiedliwość. Tropy prowadzą ją do paryskich slumsów, nocnych klubów Berlina i wreszcie do siedziby mafijnej rodziny w Pradze. Przewijają się tutaj wątki takie jak mafia, narkotyki, handel bronią i żywym towarem. Gwen wie, że aby przeżyć, musi być równie okrutna i bezwzględna jak gangsterzy, na których poluje. By znaleźć ojca jest gotowa naprawdę zrobić wszystko. Stała się bezwzględna i przebiegła jak Jason Bourne. Do czego jeszcze będzie musiała się posunąć, by uratować ojca?

Powieść łączy w wybuchową całość elementy znane z “Uprowadzonej”, “Dziewczyny z tatuażem” i “Tożsamości Bourne’a”.

thriller   Nowość: 2017, Autor: Scott Bergstrom – Okrucieństwo – Thriller

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *