Ostatni skok

KSIĄŻKI Sensacje

Ostatni skokOstatni skok – Tuż przed otwarciem warszawskich targów jubilerskich w Warszawie Igor Bielewicz, akrobata cyrkowy i złodziej kosztowności, wykorzystując sytuację na parkingu przed halą, kradnie jubilerowi przenośny sejf z biżuterią pełen drogocennych kamieni. Ofiarą złodzieja pada właścicielka jednej z firm zajmujących się błyskotkami. Świadkiem rabunku jest świeżo upieczona policjantka Zofia Maciejka, która rzuca się w pogoń za sprawcą, ale gubi jego ślad. Do akcji wkracza duet policjantek: nadkomisarz Michalina Czaplińska i jej młodsza koleżanka po fachu Zosia Maciejka. Śledztwo pełne będzie jubilerskich ciekawostek.

Podczas pokazu akrobatycznego w cyrku, w którym pracuje Bielewicz, dochodzi do wypadku. Poszkodowana zostaje Nadia – partnerka Bielewicza. Gdy gasną cyrkowe światła, rozpoczyna się prawdziwe życie.

Dwa lata później drogi bohaterów znów się krzyżują. Kto stoi za brutalną napaścią na właścicielkę znanej firmy jubilerskiej? Czy wydarzenia mają związek z tymi sprzed dwóch lat? Jak potoczyły się losy bohaterów po feralnym wieczorze?

„Ostatni skok” to powieść o miłości, marzeniach i paraliżującym lęku. Pełna błyskotek i cyrkowej magii. Rasowy kryminał, w którym podobnie jak w cyrku, nic nie jest do końca oczywiste…

thriller   Nowość: 2020   Autor:  Małgorzata Rogala – Ostatni skok – Thriller

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *