Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Podarunek

Podarunek„Podarunek” – Marta ma męża i dwójkę wspaniałych dzieci, ale czuje się bardzo samotna. Jej małżeństwo jest nieszczęśliwe, syn i córka pogrążeni we własnych sprawach. Mąż przestał dostrzegać jej potrzeby, Marta sama nie potrafi znaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytanie, dlaczego z oddanych i pełnych miłości ludzi stali się obcymi sobie osobami. Teściowa, należąca do szanowanej rodziny z tradycjami, na każdym kroku daje wyraz swojemu niezadowoleniu…

Marta, chcąc zmienić swoje życie, wysyła do losu malutką prośbę. Prośbę o szczęście, o gwiazdkę z nieba. Nie przypuszcza jednak, że ten odpowie zupełnie inaczej, niż Marta mogłaby się spodziewać. Los podejmuje wyzwanie i spełnia życzenie. Jednak zupełnie inaczej niż ktokolwiek się spodziewał.

Kaja to młoda, ładna i wesoła dziewczyna. Kaja jest ładna, młoda i bardzo kocha życie. Dobre jedzenie, dowcipnych i bogatych mężczyzn, piękne ubrania. Jest tak bardzo skupiona na sobie, że nie zauważa czyichś silnych, barczystych ramion, sympatycznej twarzy, i zatroskanego spojrzenia.

Ma tylko jedną wadę – jest niewypłacalną dłużniczką, która stale pogłębia swoje problemy, pożyczając kolejne pieniądze na nowe ubrania, kosmetyki, dobre jedzenie i organizację świąt. Kaja lubi towarzystwo bogatych mężczyzn, którzy mogą wyciągnąć ją z kłopotów. W pogoni za facetem idealnym nie zauważa tego, co w życiu jest naprawdę ważne.

„Podarunek” To wspaniała powieść obyczajowa, pełna wiary, ciepła i nadziei. Autorka Krystyna Mirek urzeka prostotą bohaterów, przepięknym słowem oraz ujmującą historią. Siłą tej książki są życiowe obserwacje oraz mająca swoje źródło w publikacji mądrość. Z pozoru prosta opowieść odpowiada najgłębszym potrzebom ludzkiego serca, pomaga znaleźć odpowiedź i uwierzyć. Autorka ofiarowała swoim czytelnikom niezwykły podarunek.

litrem

 

Nowość 2014 – Autor:  Krystyna Mirek – Podarunek – Literatura Piękna

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*