Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Prochem Cieniem

Prochem Cieniem

„Prochem Cieniem” – Między Prawami. Policjant Alan Berg zakończył pracę w CBŚP, jednak nie czeka go zasłużony wypoczynek i odcięcie się od wojny między policją a mafią narkotykową. Podejmuje nową pracę w biurze ochrony warszawskiego milionera – Rafalskiego. Stają przed nim nowe wyzwania, często ryzykowne i na granicy prawa. Komisarz, jak nigdy dotąd, przybliża się do przestępczego półświatka i nieuchwytnego narkobossa – Wujka.

Staje pomiędzy nowymi współpracownikami a starymi przyjaciółmi. Jego byli współpracownicy z policji nie potrafią zrozumieć, jak Berg może balansować na granicy prawa. Zaczynają widzieć w nim swojego wroga i zadają sobie podstawowe pytanie: czy były policjant został gangsterem? Czyżby liczne bolesne doświadczenia sprawiły, że podstawowe wartości Berga uległy zmianie? Czy środowisko półświatka wykorzystało drzemiący w nim „materiał na gangstera”?

Tymczasem, policjanci skupiają się nad sprawą rozpracowania gangu i schwytania narkobossa zwanego Wujkiem. Szeroko zakrojone śledztwo rozciąga się coraz dalej, pochłaniając kolejne ofiary. Czy grupa operacyjna „Szakal” dotrze do bezwzględnego narkobossa – Wujka? I jaką rolę odegra w tym wszystkim Rodion Vlacic – największy wróg komisarza?

„Między prawami. Prochem i cieniem” to świetna powieść sensacyjna, którą można czytać bez znajomości poprzednich tomów, jednak dobrze jest przeczytać ich wcześniejsze wydania. Przy tej książce nie sposób się nudzić, a otwarte zakończenie pozostawia sporo pytań.

kryminał

 

Nowość: 2018  Autor: Vera Eikon

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*