Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Przekręt

PrzekrętPrzekręt – Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie się nad tym zastanowić…

„Orzeł”, którego ktoś ewidentnie wrabia, nie do końca chce iść na współpracę, ale jego wiedza może okazać się na wagę złota. Co więcej, może pomóc w rozwikłaniu struktur tajemniczej Sitwy, która spędza sen z powiek nie tylko hardego prokuratora Zimnickiego. Na szczęście, ma u boku ekipę, która niczego się nie boi i jest w stanie nawet stać się częścią sekty.

„Orzeł“ zostaje zatrzymany. Olka wraca za nim do Polski i prosi o pomoc prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten zgadza się, ale pod jednym warunkiem: Orłowski musi zostać „koroną“, czyli świadkiem koronnym. Problem w tym, że „Orzeł“ nie bardzo ma na o ochotę. Równocześnie we Wrocławiu Lilka i Michał rozpracowują sektę, której głównym zadaniem jest pranie pieniędzy na rzecz Sitwy. A to zaledwie wierzchołek góry lodowej… Dokąd doprowadzą ich kolejne ślady i czy każdy jest na pewno tym, za kogo się podaje?

W książce przebijają się dwie warstwy to sensacyjna i erotyczna, łączą ze sobą gorące sceny z intrygująca fabułą, dzięki czemu książka nie jest schematycznym romansem, ale ciekawą, wielowątkową historią.

kryminał

 

Nowość: 2020  Autor:  Paulina Świst – Przekręt – Kryminał

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*