Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Save Me

Savw Me„Save Me” opowieść o młodej osiemnastoletniej dziewczynie Ruby, wywodząca się ze skromnej, angielskiej rodziny. Pieniądze, luksusy, imprezy i władza – dla Ruby Bell to wszystko nie ma najmniejszego znaczenia.

Ambitna dziewczyna rozpoczyna ostatni rok nauki w Maxton Hall, prestiżowym liceum, do którego uczęszcza dzięki zdobytemu stypendium. Dziewczyna jest bardzo ambitna, systematyczna, ułożona, dużo czasu poświęca na naukę. Ale jest przy tym po prostu „szarą myszką”, na którą uczniowie wywodzący się ze znamienitych, arystokratycznych, zamożnych rodów zupełnie nie zwracają uwagi. Ona sama robi co w jej mocy, by nie rzucać się w oczy innym uczniom. Nie chce rzucać się w oczy, a zwłaszcza Jamesowi Beaufortowi, nieformalnemu przywódcy szkolnej elity. Jest zbyt arogancki, zbyt bogaty, zbyt przystojny.

Pewnego dnia zabawa z okazji rozpoczęcia roku szkolnego zostaje zakłócona przez grupkę najbogatszych uczniów Maxton Hall,, którą organizowała Ruby wraz ze swoją przyjaciółką, Lin. Wtedy sytuacja głównej bohaterki diametralnie się zmienia. Dyrektor szkoły postanawia ukarać Jamesa, dziedzica ogromnej fortuny, odpowiedzialnego za sprowadzenie na imprezę striptizerów. Zawiesza go w drużynie lacrosse i włączając go w skład komitetu organizującego szkolne zabawy. Na czele komitetu stoi nie kto inny, ale właśnie Ruby.

W szkole

Dwoje młodych ludzi z ław szkolnych, pochodzą z różnych światów, a jednak są sobie przeznaczeni. O ile największym marzeniem Ruby są studia w Oksfordzie, on zdaje się żyć od imprezy do imprezy. Początkowo „łączą ich” tylko groźne spojrzenia, sekrety i ogólna niechęć, z czasem jednak bohaterowie poznają się, zaczynają rozumieć swoje problemy i odnajdują wspólny język.

Ale czy to wystarczająco solidny fundament, by budować na nim związek? I co z wymaganiami rodziców Jamesa, którzy zaplanowali dla syna świetlaną przyszłość u boku jakiejś pięknej arystokratki? Mnożą się intrygi. Jednak pewnego dnia Ruby poznaje starannie skrywaną tajemnicę; dowiaduje się o czymś, co zniszczyłoby reputacje rodziny Jamesa, gdyby ta informacja trafiła do opinii publicznej. I nagle James nie może jej dłużej nie zauważać. I choć Ruby nigdy nie chciała należeć do jego świata, ani James, ani jej uczucia nie zostawiają jej żadnego wyboru.

litrem

 

Nowość 2019  Autor:  Mona Kasten – Save Me – Literatura Obyczajowa

 

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*