STAGS

KSIĄŻKI Sensacje

STAGS„STAGS” – STAGS to skrót od Szkoły Średniej imienia św. Aidana Wielkiego w Wielkiej Brytanii, której symbolem jest biały jeleń. STAGS to miejsce elitarne, tak elitarne, że uczęszcza tam wyłącznie elita spośród elit, najbogatsze dzieciaki z najstarszych rodzin, które nazywają siebie Ludźmi Średniowiecza, a resztę „biedaków” – Dzikusami.

Nastoletnia Greer, która uzyskała stypendium i dostała się do ekskluzywnej szkoły. Ma obawy, czy zdoła się zintegrować z zamożnymi kolegami. Wyalienowana, skazana na milczenie i samotność po kilku miesiącach gotowa jest na jakąkolwiek bliskość. Dziewczyna z nowobogackiej rodziny, poznaje właśnie chłopaka powiązanego z rodziną królewską.

Greer ku swojemu zaskoczeniu wraz z dwójką innych wyrzutków otrzymuje zaproszenie od najpopularniejszego chłopaka w szkole – zaproszenie na weekend z polowaniem, strzelaniem i wędkowaniem w luksusowej rezydencji – jest zaskoczona i podekscytowana. Nie wie jeszcze, że ten weekend na długo zapisze się w jej pamięci. Dziewiątka młodych ludzi spędza weekend w wiejskiej rezydencji. Szybko okazuje się, że nie jest to jednak zwykłe spotkanie… Jak daleko jest w stanie posunąć się szkolna elita? Wartka akcja, wyraziste postaci, zagadki i zwroty akcji – intrygujące nawiązanie do “Igrzysk śmierci” i “Szukajac Alaski”.

STAGS to literaturę z wątkiem młodzieżowym. Przewija się tu grupę nastolatków, elitarną szkołę, problemy wieku dojrzewania, przyjaźń i miłość. Od samego początku wiemy że gdzieś tam czekają na nas straszne wydarzenia. Przyjemna w czytaniu i wciągająca fabuła. Zakończenie zaskakuje czytelnika jak i głównych bohaterów tej historii.

thriller   Nowość: 2019,  Autor:  M. A. Bennett – STAGS – Thriller  

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *