Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Światłoczuły

Światłoczuły„Światłoczuły” Działający na początku XX wieku w Bydgoszczy Sylwester Sapieha, zwany też „polskim Aleisterem Crowleyem”, to postać, która wiele lat po swojej śmierci nadal budzi kontrowersje. Szalony naukowiec? Nawiedzony okultysta? A może genialny wynalazca? Są nawet ludzie, którzy wierzą, że Sylwester Sapieha nie umarł. A przynajmniej nie do końca…

Otaczający nas świat pełen jest tajemniczych i niewyjaśnionych zjawisk. Badamy go, analizujemy i odkrywamy od wielu lat, a przed nami wciąż jest niezliczona ilość zagadek i niewiadomych. Każdego dnia pogłębiamy naszą wiedzę na temat fizyki, chemii czy biologii równocześnie próbując odpowiedzieć na podstawowe pytania egzystencjalne. Dziś skupmy się – co nas czeka po śmierci? Następne życie? Pustka, nieistnienie? A może obiecany raj lub nieuniknione piekło? Liczba teorii i możliwości jest spora, a pewności nie ma żadnej. Nic więc dziwnego, że od dawien dawna ludzie próbują okiełznać śmierć i zdobyć nieśmiertelność. Być może komuś, się to już udało? Czy wszystko ma swoje naukowe wytłumaczenie?

Ewa Makuszewska od zawsze interesowała się niezwykłymi zjawiskami, niewytłumaczonymi przez współczesną naukę. I właśnie dlatego zgłosiła się do projektu doktora Rafała Żmudowicza, który postanowił udowodnić, że duchy nie istnieją. Eksperymenty potwierdzające teorię „śladów światła”, przeprowadzone w ruinach domu Sylwestra Sapiehy, nie przebiegają jednak zgodnie z planem…Czy miejsca mogą „pamiętać”? Czy można udowodnić brak życia po śmierci?

Zły

 

Nowość 2018 – Autor:  Sebastian Hejankowski  –  Światłoczuły –  Fantastyka / E-Book

 

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*