Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Szósta era

Szósta era

Historia przeciętnego poznańskiego nauczyciela, Dawida Galińskiego, który jest nauczycielem biologii w jednym z  liceów. Jego proste i na pozór poukładane życie zaczyna się pewnego dnia komplikować. Zaczyna się od dziwnego zachowania jednego z uczniów. Podczas zajęć jeden z jego uczniów przechodzi dziwną metamorfozę i zaczyna recytować słowa pradawnej pieśni. Niedługo potem jeden z jego wychowanków pada ofiarą morderstwa i został brutalnie zamordowany.

Niedługo potem inny uczeń zostaje brutalnie zamordowany. Im dalej postępuje akcja powieści, tym gęściej ścielą się trupy, a okoliczności poszczególnych śmierci są coraz bardziej niezrozumiałe. Do tego wszystkiego, w samym środku Poznania wyrasta aztecka piramida, a do głównego bohatera przemawia z wnętrza jego umysłu ktoś, nazywający siebie Opierzonym Wężem. Galiński doznaje wrażenia, że coś zagnieździło się w jego głowie, które mówią wyraźnie do niego. Śledzi uważnie każdy jego ruch…

Tymczasem dochodzi do kolejnych mordów. Ofiarom są wyrywane serca, a ich ciała zostają obdarte ze skóry. Poznań staje się epicentrum niewytłumaczalnych, szokujących strasznych wydarzeń, które wstrząsają jego mieszkańcami. Świat stanął w obliczu wielkiej zagłady ludzkości, jaką dawno temu przepowiedzieli Indianie Mezoameryki.

Duchy Azteków i najbardziej krwawe indiańskie bóstwa od dawna planowały zemstę na białym człowieku. Nie były na to gotowe… aż do teraz.

horror

 

Nowość: 2011, Autor:  Robert Cichowlas – Szósta era – Horror

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*