Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Trzynaście

Trzynaście

Trzynaście to celebrycki proces stulecia! Ten seryjny morderca nie jest sądzony. To on jest sędzią… Byli gwiazdami. Jedną z najbardziej wpływowych par Hollywood. Mieli świat u swych stóp. Teraz ona nie żyje. On jest oskarżony o zamordowanie jej.

Eddie Flynn, były oszust od lat jest prawnikiem niesłusznie oskarżonych. Eddie przysiągł sobie, że nigdy nie podejmie się obrony osoby winnej zarzucanego jej przestępstwa. Mimo to wielokrotnie narażał się zarówno służbom, jak i przestępcom. Pewnego dnia odzywa się do niego Rudy Carp, właściciel wielkiej nowojorskiej kancelarii Carp Law. Rudy prosi, aby Eddie wziął udział w procesie jego sławnego klienta. Robert Salomon to hollywoodzka gwiazda kina akcji, z którą wytwórnia filmowa wiąże wielkie plany i wielkie pieniądze. Bobby został oskarżony o brutalne zamordowanie swojej żony aktorki oraz kumpla. Praktycznie wszystkie dowody i zeznania świadków wskazują na jego winę. Ale Eddie wierzy chłopakowi i decyduje się go bronić.

Jednak wszystkie dowody wskazują na ewidentną winę Roberta Solomana – aktor zamordował żonę i jej kochanka, chociaż uparcie twierdzi, że nie miał z tym nic wspólnego. Pomimo jednoznacznych dowodów obciążających oskarżonego Eddie Flynn – który nigdy nie broni prawdziwych przestępców – dołącza do zespołu obrony.

Już od rozpoczęcia procesu szereg wydarzeń na sali sądowej wzbudza wątpliwości Eddiego. Coś niepokojącego dzieje się w ławie przysięgłych… Uporczywie nasuwa mu się pytanie: A co jeżeli Robert nie jest jedynym aktorem na sali sądowej? Co, jeśli zabójca wcale nie siedzi na ławie oskarżonych?

kryminał

 

Nowość: 2018  Autor:  Steve Cavanagh  – Trzynaście – Kryminał

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*