Tylko jedno spojrzenie

KSIĄŻKI Sensacje

Tylko jedno spojrzenie„Tylko jedno spojrzenie” Każdy ma za sobą małe demony przeszłości, którymi zazwyczaj nie chętnie dzieli się i skrywa je w najciemniejszych miejscach swojej duszy. A gdyby przyszłość wróciła i na każdym kroku przypominała o swojej obecności?

Grace Walson cieszy się, że jej życie w końcu nabrało pełnego kolorytu. Po niefortunnym wypadku podczas koncertu rockowym, przy którym ucierpiało i zmarło wiele niewinnych osób zaczyna żyć od nowa. Poznała wspaniałego mężczyznę w Francji, z którym ślubowała wierność i uczuciowość małżeńską, a teraz może spokojnie opiekować się dziećmi i skupić się na roli szczęśliwej żony. W ostatnie normalne popołudnie w jej życiu Grace zaczęła przeglądać odbitki z rodzinnej wycieczki. Pośród wywołanych zdjęć znajduje fotografię robioną kilkanaście lat wcześniej, która przedstawia piątkę młodych ludzi.

Uśmiechnięte twarze dzieci i Jacka – kochanego męża… A za chwilę – fotografia z pięcioma obcymi osobami. Jedna twarz wygląda jednak znajomo… Zupełnie jakby Jack, tylko młodszy. Rozpoznaje na zdjęciu swojego męża z młodzieńczych lat. Ale on zaprzecza, że znajduje się na zdjęciu. Po obejrzeniu zdjęcia wpada w panikę i wychodzi z domu. A zaraz potem znika bez śladu.

Grace jest bardziej zaniepokojona faktem, że jej mąż znika jakby nic ich wspólne życie nic nie znaczyło. Grace zrobi wszystko, aby odnaleźć Jacka i odkryć prawdę o zdjęciu. Nie wie jednak, że do tego samego dążą też inni – a wśród nich pewien zabójca… Dla dzieci rozpoczyna poszukiwania męża. Co będzie dalej? Czy demony przeszłość zniszczy przyszłość młodemu małżeństwu?

kryminał   Nowość: 2005  Autor: Coben Harlan – Tylko jedno spojrzenie – Kryminał

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *