Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Tylko jedno spojrzenie

Tylko jedno spojrzenie

Tylko jedno spojrzenie„Tylko jedno spojrzenie” Każdy ma za sobą małe demony przeszłości, którymi zazwyczaj nie chętnie dzieli się i skrywa je w najciemniejszych miejscach swojej duszy. A gdyby przyszłość wróciła i na każdym kroku przypominała o swojej obecności?

Grace Walson cieszy się, że jej życie w końcu nabrało pełnego kolorytu. Po niefortunnym wypadku podczas koncertu rockowym, przy którym ucierpiało i zmarło wiele niewinnych osób zaczyna żyć od nowa. Poznała wspaniałego mężczyznę w Francji, z którym ślubowała wierność i uczuciowość małżeńską, a teraz może spokojnie opiekować się dziećmi i skupić się na roli szczęśliwej żony. W ostatnie normalne popołudnie w jej życiu Grace zaczęła przeglądać odbitki z rodzinnej wycieczki. Pośród wywołanych zdjęć znajduje fotografię robioną kilkanaście lat wcześniej, która przedstawia piątkę młodych ludzi.

Uśmiechnięte twarze dzieci i Jacka – kochanego męża… A za chwilę – fotografia z pięcioma obcymi osobami. Jedna twarz wygląda jednak znajomo… Zupełnie jakby Jack, tylko młodszy. Rozpoznaje na zdjęciu swojego męża z młodzieńczych lat. Ale on zaprzecza, że znajduje się na zdjęciu. Po obejrzeniu zdjęcia wpada w panikę i wychodzi z domu. A zaraz potem znika bez śladu.

Grace jest bardziej zaniepokojona faktem, że jej mąż znika jakby nic ich wspólne życie nic nie znaczyło. Grace zrobi wszystko, aby odnaleźć Jacka i odkryć prawdę o zdjęciu. Nie wie jednak, że do tego samego dążą też inni – a wśród nich pewien zabójca… Dla dzieci rozpoczyna poszukiwania męża. Co będzie dalej? Czy demony przeszłość zniszczy przyszłość młodemu małżeństwu?

kryminał

 

Nowość: 2005  Autor: Coben Harlan – Tylko jedno spojrzenie – Kryminał

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*