Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Wioska Kłamców

Wioska Kłamców

„Wioska Kłamców” nowy kryminał Hanny Greń. Główną bohaterką „Wioski kłamców” jest Dioniza Remańska, którą poznajemy krótko po tym, jak rzuciła pracę w policji. Jest bezrobotna i rozwiedziona. Ma dwadzieścia osiem lat, wie, czego chce w życiu i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Diona jest córką policjanta, który został zamordowany.

Sprawcy zostali złapani i odsiadują wyrok, ale ta sprawa nie daje kobiecie spokoju. Im więcej myśli o śledztwie w sprawie zabójstwa swojego ojca, tym więcej pytań rodzi się w jej głowie. Diona ma wątpliwości, czy w więzieniu siedzą prawdziwi mordercy jej ojca. A może komuś zależało na tym, aby skierować tory śledztwa na ślepy trop?Po odejściu z pracy w policji mając więcej wolnego czasu postanowiła odszukać zabójcę swojego ojca. Jego zagadkowa śmierć od pewnego czasu nie dawała jej bowiem spokoju.

Wprawdzie oskarżeni o tę zbrodnię zostali już skazani na długie lata w więzieniu, jednak Dioniza nie wierzy w ich winę. Przyjeżdża do wioski, w której mieszkają rodziny skazańców, by przeprowadzić prywatne śledztwo. Komu może zaufać w wiosce, w której kłamstwa i plotki żyją własnym życiem? Czy szukając mordercy ojca sama nie narazi się na niebezpieczeństwo?

Wyniki jej śledztwa okazują się zaskakujące. Kłamstwa i intrygi spowijają Strzygom i sięgają poza jego granice. Z czasem sama Dioniza zaczyna wątpić, czy zdoła pośród mieszkańców tej przeklętej wioski odnaleźć prawdziwego zabójcę…

kryminał

 

Nowość: 2020  Autor: Greń Hanna

 

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*