Wioska Kłamców

KSIĄŻKI Sensacje

Wioska Kłamców„Wioska Kłamców” nowy kryminał Hanny Greń. Główną bohaterką „Wioski kłamców” jest Dioniza Remańska, którą poznajemy krótko po tym, jak rzuciła pracę w policji. Jest bezrobotna i rozwiedziona. Ma dwadzieścia osiem lat, wie, czego chce w życiu i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Diona jest córką policjanta, który został zamordowany.

Sprawcy morderstwa zostali złapani i odsiadują wyrok, ale ta sprawa nie daje kobiecie spokoju. Im więcej myśli o śledztwie w sprawie zabójstwa swojego ojca, tym więcej pytań rodzi się w jej głowie. Diona ma wątpliwości, czy w więzieniu siedzą prawdziwi mordercy jej ojca. A może komuś zależało na tym, aby skierować tory śledztwa na ślepy trop?Po odejściu z pracy w policji mając więcej wolnego czasu postanowiła odszukać zabójcę swojego ojca. Jego zagadkowa śmierć od pewnego czasu nie dawała jej bowiem spokoju.

Wprawdzie oskarżeni o tę zbrodnię zostali już skazani na długie lata w więzieniu, jednak Dioniza nie wierzy w ich winę. Przyjeżdża do wioski, w której mieszkają rodziny skazańców, by przeprowadzić prywatne śledztwo. Komu może zaufać w wiosce, w której kłamstwa i plotki żyją własnym życiem? Czy szukając mordercy ojca sama nie narazi się na niebezpieczeństwo?

Wyniki jej śledztwa okazują się zaskakujące. Kłamstwa i intrygi spowijają Strzygom i sięgają poza jego granice. Z czasem sama Dioniza zaczyna wątpić, czy zdoła pośród mieszkańców tej przeklętej wioski odnaleźć prawdziwego zabójcę…

kryminał    Nowość: 2020  Autor: Greń Hanna

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *