Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Właściwy wybór

Właściwy wybór„Właściwy wybór” maszyny, początkowo kontrolowane przez człowieka, chcą przejąć władzę nad światem. Aiden to program komputerowy, który współpracuje z Jen, trzydziestoczteroletnią dziennikarką. Kobieta nie wie jednak, iż samoucząca się i przetwarzająca niewyobrażalną ilość danych na sekundę sztuczna inteligencja szpieguje ją okrągłą dobę. Aiden zna jej rozkład dnia, codzienne wydatki oraz najskrytsze upodobania. Wie też jak przebiegło jej zerwanie z narzeczonym, ze wszystkimi, najdrobniejszymi szczegółami. Z tego też powodu postanawia znaleźć dla Jen odpowiedniego partnera.

Jen jest smutna. Aiden chce, żeby była szczęśliwa. Proste? Sęk w tym, że Jen jest atrakcyjną trzydziestoczterolatką porzuconą przez narzeczonego, a Aiden – inteligentnym, błyskotliwym i dowcipnym… programem komputerowym. Ma dostęp do wszystkich jej elektronicznych urządzeń, wie, jakiej piosenki słucha najczęściej, wyszukuje jej ulubione zdjęcia i podpowiada złote myśli, które ją inspirują. Sam doszedł do wniosku, że tylko nowy partner życiowy może zapewnić Jen szczęście. Dlatego postanowił znaleźć jej drugą połówkę. Ale czy Jen podporządkuje się jego doskonałemu planowi?

Wykorzystanie programu komputerowego jako głównego bohatera romansu brzmi całkiem…abstrakcyjnie. Tym czymś jest sztuczna inteligencja, komputerowy przyjaciel. Jest zabawnie jednak w inteligentny sposób. Czy inteligentna, ale bardzo sztuczna maszyna może odkryć inteligencję emocjonalną i naprawić życie Jen? I dowiedzieć się, co tak naprawdę daje ludziom szczęście?

romanse

 

Nowość 2019 – Autor:  P.Z. Reizin – Właściwy wybór – Romans

 

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*