Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Wrzask

Wrzask

WrzaskWrzask to wyrafinowany kryminał, który rozkręca się ze swoją zagadkową kryminalną głębią. Choć zaczyna się bardzo niewinnie to akcja jest wciągająca. Genialny seryjny morderca oraz para śledczych, która nie cofnie się przed niczym, by go schwytać… Kryminalny debiut roku!

Niezależna reporterka Larysa Luboń wpada na trop sadystycznego sponsora, mężczyzny płacącego studentkom za brutalny seks. W swoim najnowszym materiale chce zdemaskować sponsora, które oferuje wielkie pieniądze studentkom. W zamian oczekuje usług z brutalnym seksem i całkowitą uległość. Larysa specjalizuje się w takich reportażach, poruszających temat przemocy, które ujawniają jej szerokie spektrum.

Tymczasem ekscentryczny policjant Bruno Wilk usiłuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci młodej dziewczyny. Powszechnie przyjęta hipoteza o samobójstwie wydaje się mieć kilka słabych punktów. Wbrew dobrym radom, które otrzymał komisarz dalej doszukuje się w tej sprawie punktów wspólnych ze swoją osobistą traumą, która niepokojąco przypomina mu pewną sprawę sprzed lat.

Ta dwójka zapewne nigdy by się nie spotkała, gdyby nie postać Niewidzialnego Człowieka. Nieuchwytnego niczym duch, wyznającego zasadę, że krzywda innych osób jest antidotum na własne cierpienie.

Każde z dwojga detektywów jest całkowicie oddane swojej pracy i zrobi wszystko, aby dotrzeć do prawdy. Niezależnie od ceny, którą przyjdzie im po drodze zapłacić. Na zawsze połączy ich osoba tego trzeciego – mężczyzny pozbawionego sumienia, więźnia własnych obsesji. Tylko jak mogą odnaleźć człowieka, który od lat oficjalnie nie istnieje?

kryminał

 

Nowość: 2020  „Wrzask” Autor: Izabela Janiszewska

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*