Wspólne Zamieszkanie Z Dziewczyną

INFO Intymnie

Wspólne zamieszkanie z dziewczynąWspólne Zamieszkanie Z Dziewczyną

Myślisz, że to już najwyższy czas i odpowiednia pora, aby zamieszkać razem z dziewczyną? Zrób swojej dziewczynie test. Prosty test na sprawdzenie czy jesteś gotowy zamieszkać ze swoją dziewczyną i planować z nią przyszłość. Samo poczucie humoru w związku jest istotne, ale może nie wystarczyć jako jedyne paliwo dla waszego związku.

  1. Czy Ona Ma Duże Ego?

Nie oczekujesz, chyba że staniesz się centrum świata swojej partnerki. Ale psycholodzy są zgodni co do jednego – związki egocentryków raczej nie mają szans. Mężczyzn uszczęśliwia taka kobieta, dla której dobro związku jest celem nadrzędnym. Taka, która potrafi zorganizować Wasze życie rodzinne i towarzyskie, zadbać o „rytuały”, które nadają związkowi rytm.

TEST: Zobacz jej wpisy na FB; ile razy używa słów „my”, „nasze” w porównaniu do użycia słów „ja”, „moje”. Jeśli tych pierwszych jest więcej, to dobra wróżba.

  1. Czy Jest Cierpliwa?

Trudnym okresem dla związku jest czas, gdy mija pierwsza fascynacja partnerem i okazuje się, że z Ciebie żaden super-bohater, tylko normalny facet z wadami i zaletami. Niecierpliwe osoby mogą to źle znosić.

TEST: Zakupy w sobotnie popołudnie. Czy krzywi się, powarkuje, trzy razy zmienia kolejkę do kasy, bo wydaje się jej, że ta, w której stanęła, jest najwolniejsza? Czy może spokojnie i planowo robi zakupy według wcześniej przygotowanej listy i żartuje sobie z Tobą, stojąc w kolejce do kasy.

  1. Czy Jest Pogodna?

Męczennica to nie jest dobry materiał na partnerkę. „Jeżeli Twoja partnerka za wszystkie swoje niepowodzenia obwinia innych ludzi, to niewątpliwie niedługo i Ty będziesz wszystkiemu winny, jako że najłatwiej zwalać winę na osoby, które są pod ręką – ostrzegają seksuolodzy.

TEST: Sposób, w jaki opowiada o pracy. Jeżeli ciągle słyszysz, jakiego ma kretyńskiego szefa, beznadziejnych współpracowników – to raczej słabo. Dobra wróżba, jeżeli słyszysz, że ona jest raczej nastawiona na rozwiązywanie problemów, a nie marudzenie.

  1. Czy M Fajną Rodzinę?

Sposób, w jaki odnosi się do najbliższych, jest najlepszą wskazówką, jak w przyszłości będzie traktowała Ciebie.

TEST: Kolacja u jej rodziców, Ważne jest zarówno to, w jaki sposób wyglądają jej relacje z nimi, jak i wzajemne relacje rodziców. Minus, jeżeli panuje chłodna atmosfera, ale też i taka, w której wszyscy do siebie mówią podenerwowanym głosem. Plus, jeżeli wchodzisz tam i od razu czujesz się jak u siebie. Rodzina jest silnie zżyta, rozmawia się o wszystkim, nie ma tematów tabu i jest dużo śmiechu, Duża szansa, że u Was będzie podobnie.

  1. Czy Umie Liczyć Pieniądze?

Im dłużej jesteście razem, tym bardziej sprawy finansowe stają się istotne. Związki, w których istnieje spora dysproporcja między zarobkami obu stron, to związki wysokiego ryzyka. Podobnie rzecz się ma z podejściem do wydawania pieniędzy Pasikonik i pracowita mrówka to nie jest dobry układ.

TEST: Pierwsze wspólne wakacje. Jak planuje wyjazd oraz jak zachowuje się w trakcie, Minus za to, że planowanie pozostawia całkowicie Tobie. Na wakacjach zachowuje się ja k dziecko i beztrosko wydaje kasę, nie myśląc o tym, czy starczy Wam do końca. Plus, jeżeli od początku bierze udział w planowaniu. Wie, ile może na to wydać, realistycznie podchodzi do cen, bierze pod uwagę wszystkie koszty.

M_H- 10-2016   Artykuł: wspomagający HensHealth 2016

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *