Za Stare Grzechy

KSIĄŻKI Powieści

Za Stare Grzechy „Za stare grzechy” – Śnieżna Grań. Pierwsza część wciągającej sagi rodzinnej. Pełna humoru i wzruszeń opowieść rodzinna. Akcja toczy się w mieście Zakopane. Pełna humoru i wzruszeń opowieść o miejscu, gdzie mógłbyś być gościem, a najchętniej pozostałbyś tam na dłużej…

Rodzina Stachowiaków od wielu lat zarządza stacją narciarską na Podhalu. Rozległe interesy idą świetnie do chwili rodzinnego nieszczęścia. Rodzina musi stawić czoła nowej rzeczywistości, ponadto każdemu jej członkowi mocno komplikuje się życie osobiste. Dzieci muszą przejąć interes rodziców oraz podjąć się prowadzenia pensjonatu. Jest to nie lada wyzwanie, żeby biznes mógł kręcić się dalej.  A wszystko to na tle wymagającego troski biznesu – czyli ukochanego pensjonatu Szarotka i popularnej stacji narciarskiej Śnieżna Grań. Czy wśród natłoku obowiązków uda im się dostrzec to, co najważniejsze?

Jak od kuchni wygląda prowadzenie dużego pensjonatu? Czy młodym i niedoświadczonym dzieciom powiedzie się kontynuacja interesu rodziców? I czy wśród codziennych obowiązków uda się im zatrzymać, żeby dostrzec to, co naprawdę ważne?

Witaj w Śnieżnej Grani! Pozwól sobie na lampkę grzanego wina przy kominku i spotkaj się z bohaterami wciągającej sagi. “Za stare grzechy” dobra saga rodzinna.

romanse   Nowość 2020 – Autor:  Tomasz Kieres

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *