Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Za Stare Grzechy

Za Stare Grzechy „Za stare grzechy” – Śnieżna Grań. Pierwsza część wciągającej sagi rodzinnej. Pełna humoru i wzruszeń opowieść rodzinna. Akcja toczy się w mieście Zakopane. Pełna humoru i wzruszeń opowieść o miejscu, gdzie mógłbyś być gościem, a najchętniej pozostałbyś tam na dłużej…

Rodzina Stachowiaków od wielu lat zarządza stacją narciarską na Podhalu. Rozległe interesy idą świetnie do chwili rodzinnego nieszczęścia. Rodzina musi stawić czoła nowej rzeczywistości, ponadto każdemu jej członkowi mocno komplikuje się życie osobiste. Dzieci muszą przejąć interes rodziców oraz podjąć się prowadzenia pensjonatu. Jest to nie lada wyzwanie, żeby biznes mógł kręcić się dalej.  A wszystko to na tle wymagającego troski biznesu – czyli ukochanego pensjonatu Szarotka i popularnej stacji narciarskiej Śnieżna Grań. Czy wśród natłoku obowiązków uda im się dostrzec to, co najważniejsze?

Jak od kuchni wygląda prowadzenie dużego pensjonatu? Czy młodym i niedoświadczonym dzieciom powiedzie się kontynuacja interesu rodziców? I czy wśród codziennych obowiązków uda się im zatrzymać, żeby dostrzec to, co naprawdę ważne?

Witaj w Śnieżnej Grani! Pozwól sobie na lampkę grzanego wina przy kominku i spotkaj się z bohaterami wciągającej sagi.

romanse

 

Nowość – „Za stare grzechy” – Śnieżna Grań 2018 – Autor:  Tomasz Kieres

 

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*