Zgodnie Z Planem

KSIĄŻKI Sensacje

Zgodnie z planemZgodnie z planem to kolejna książka Childa Lee – Światem rządzi przypadek, ale raz na jakiś czas wszystko idzie zgodnie z planem.

Reacher jako turysta zwykle podróżuje autobusem – przemierza USA bez konkretnego celu, usiłując nie wpakować się w kłopoty. Przerywa jednak swoją podróż, by pomóc starszemu mężczyźnie, który pozostawiony samemu sobie bez wątpienia padłby ofiarą przestępstwa. Teraz Reacher poznając sprawę nowego napotkanego człowieka chce doprowadzić ją do końca i wszystko naprawić. Sprawy potoczyły się swoim tokiem i zdarzyło się całkiem dużo.

Para starszych ludzi popełniła kilka poważnych błędów – w ich wyniku jest dłużna spore pieniądze grupie niebezpiecznych ludzi. Reacher szybko orientuje się, że właśnie stał się wrogiem numer jeden dwóch walczących o terytorium gangów – ukraińskiego i albańskiego.

Turysta Reacher wplątując się w kłopoty musi stawić czoło bandzie lichwiarzy, złodziei i zabójców. Pomoże mu w tym znudzona kelnerka, która wie nieco więcej, niż chce ujawnić. To będzie długa droga, zwłaszcza że wszystko sprzysięgło się przeciwko niemu…  Ale Reacher wierzy, że raz na jakiś czas sprawiedliwości staje się zadość i wszystko idzie zgodnie z planem. Kryminał, który trzyma w napięciu do samego końca…(Nowości 12-02-2020) 

Znajdź też na:  Serwis ehey.pl

kryminał     Nowość 

Loading spinner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *