Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się
Zmuszona by zabić

Zmuszona by zabić

Zmuszona by zabić„Zmuszona by zabić” Kryminał thriller sensacja, wszystko w jednym. Wszystko zaczyna się od galerii zdjęciowej u znanego fotografa. Tam się poznają Evie i Marek. Od razu rodzi się nowa nadziej, która pozwoli Markowi wrócić do życia po załamaniu związanym z tragiczną śmiercią żony. Zaczyna się coś więcej niż tylko przyjaźń.

Mark i Evie mają burzliwy romans. Evie udało się i przywróciła wiarę w życie Marka po utracie żony. Między Evie i Markiem rodzi się uczucie. Gdy Evie zachodzi w ciążę, po długich namowach Marka postanawia się do niego przeprowadzić. Wydają się szczęśliwi, a córka jest ich oczkiem w głowie. Gdy jednak znajomi zauważają, że Evie coraz częściej odnosi różnego rodzaju obrażenia cielesne. Dochodzi do tego zawsze wtedy, gdy Marek wyjeżdża na zlecenia. Wszyscy zaczynają podejrzewać, że mąż się nad nią znęca. Czyżby namiętny romans przerodził się w piekło?

Wezwana w środku nocy do ich rezydencji sierżant Stephanie King, znajduje w łóżku dwa brutalnie zamordowane ciała, które trudno zidentyfikować. Gdzie zaczyna się morderstwo? W chwili, kiedy następuje pierwsze pchnięcie nożem? Czy w momencie pierwszej myśli o popełnieniu zbrodni.

„Zmuszona by zabić” to mroczny thriller psychologiczny z charakterystycznym dla autorki stawieniem czytelnika przed koniecznością trudnego wyboru moralnego i mistrzowską charakterystyką postaci. Świetnie wykreowała bardzo wyraziste postacie, które albo się lubi, albo się ich nienawidzi.

Tak to się musi skończyć… Któreś z nas musi umrzeć.

kryminał

 

Nowość: 2020  Autor: Rachel Abbott

 

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*