Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Żona Bankiera

Żona BankieraŻona Bankiera – Istnieje cały ukryty przed nami, odrębny świat, toczący się według własnych reguł. Świat brudnych pieniędzy, umieszczonych na podejrzanych kontach bankowych, świat należący do potężnych i niebezpiecznych ludzi.

Annabel to żoną bankiera z Genewy, który pracujący dla największego szwajcarskiego banku. Pewnego dnia ginie w tajemniczej katastrofie lotniczej. Annabel ciężko pogodzić się z tą szokującą informacją i nie potrafi uwierzyć w wyjaśnienia policji, która twierdzi, że był to tylko nieszczęśliwy wypadek. Dziewczyna jego młoda żona musi uporać się nie tylko ze stratą ukochanego, lecz również z tajemnicami, które po sobie pozostawił. Z czasem Annabel zdaje sobie sprawę, że jego śmierć nie była przypadkowa. Sama znajduje się teraz na celowniku potężnych sił, których istnienia wcześniej nawet nie podejrzewała.

Zrozpaczona kobieta sama postanawia poznać prawdę. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że jej prywatne śledztwo odkryje wiele tajemnic. Szokujące fakty i przerażające informacje z życia jej męża. Marina to dziennikarka, która pracuje nad głośną sprawą powiązaną właśnie z zagranicznymi bankami. Obie kobiety zostają uwikłane w niebezpieczną intrygę. Czy wyjdą z tego cało? Czy odkryją niebezpieczną prawdę?

Trzymający w napięciu thriller Cristiny Alger ukazuje świat globalnej finansjery i ukrytych pieniędzy. Świat chciwości i pychy, dla którego nie istnieją ani granice państwowe, ani prawo. Akcja jest dynamiczna, cały czas coś się dzieje, fabuła jest nieprzewidywana, a zakończenie zaskakujące, po prostu w tej książce wszystko jest tajemnicze.

kryminał

 

Nowość: 2018  Autor: Cristina Alger – Żona Bankiera – Kryminał

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*