Login

Lost your password?
Don't have an account? Zarejestruj się

Zostawić ślad

Zostawić ślad„Zostawić ślad” Dziennikarka Paulina Gudejko przyjeżdża do cichej miejscowości Mory, by uciec z miasta po utracie pracy. Wynajmuje dom, by zaszyć się po utracie pracy i napisać długo odwlekaną powieść. Jednak małe miasteczko okazuje się nie tak spokojne, jak się z początku wydawało. Pierwszego ranka po przyjeździe policja znajduje niedaleko jej domu okaleczone ciało, które jak się okazuje jest pierwszym z serii tajemniczych zabójstw…

Jednak wkrótce dogania ją nowe dziennikarskie zadanie. Gudejko dołącza do (jednoosobowego) zespołu lokalnej gazety „Głos Mor” i relacjonuje postępy ze śledztwa, obejmującego zagadkowe morderstwa powtarzające się w okolicy. Zyskuje też możliwość współpracy z miejscową policją i dostęp do wielu informacji.

Czy Paulina Gudejko zdoła wykorzystać przymusowy urlop na napisanie powieści. Może poświęci się bez reszty „sprawie do opisania”? Kto stoi za serią tajemniczych zabójstw? Do czego doprowadzi ją dziennikarskie dochodzenie? Czy zdoła wykryć tożsamość zbrodniarza, zanim ten znów uderzy?

I czy ona sama też znajduje się na celowniku mordercy.

Dobry kryminał. Co może łączyć współwłaściciela piekarni, właścicielkę salonu piękności i dyrektora Muzeum Zabawek?

kryminał

 

Nowość: 2020  Autor:  Iwona Wilmowska – Zostawić ślad – Kryminał

 

 

Kup Teraz

https://lekson.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*